Cześć Przyjacielu!

Czy wiesz, że w Pet Republic najważniejszy jest zdrowy rozwój Twojego Zwierzaka? Dbamy o to na każdym etapie tworzenia naszych produktów. Dzięki temu wszystkie nasze karmy są nie tylko przepyszne, ale przede wszystkim wartościowe – pełne najważniejszych składników odżywczych i witamin dopasowanych do wieku, aktywności oraz wagi Twojego Czworonoga.

Masz pytania?
Skontaktuj się!

© Pet Republic 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.

//O nas//

Witaj w Pet Republic

W naszej pracy skupiamy się na tworzeniu tego, co najlepsze dla Twojego Zwierzaka. Nasze karmy są więc nie tylko pyszne, ale przede wszystkim pełne wartościowych składników. Znajdziesz w nich istotne dla zdrowia składniki odżywcze i witaminy oraz najlepsze jakościowo surowce pochodzące od sprawdzonych, głównie polskich dostawców.
//Składniki//

Sprawdź, jak dbamy o dobre samo­poczucie i zdrowie Twojego Zwierzaka

W Pet Republic korzystamy wyłącznie z najlepszej jakości świeżych surowców. Pochodzą one od sprawdzonych, głównie polskich dostawców, którzy spełniają najwyższe standardy potwierdzone odpowiednimi certyfikatami i audytami.

Drób

Mięso drobiowe ma niską zawartość tłuszczów, jest lekkostrawne, przez co polecane szczególnie w diecie dla zwierząt otyłych lub z tendencją do tycia. Jest bogate w witaminy: A, B1, B2, B5, PP, B6, B12 oraz składniki mineralne: cynk, fosfor, żelazo, magnez, selen, potas i siarkę. Reguluje poziom stresu, a przy tym wyróżnia się silnym działaniem antyoksydacyjnym, wzmacniającym kości i układ krwionośny.

Wieprzowina

Wieprzowina to źródło pełnowartościowego białka oraz witamin, takich jak: B6, B12, PP, A i D. Poza tym w mięsie znajdują się składniki mineralne – w tym przede wszystkim fosfor, sód i potas oraz łatwo przyswajalne żelazo. To jedno z mięs o najwyższych wartościach energetycznych.

Wołowina

Bogata w łatwo przyswajalne białko wołowina często wybierana jest przez właścicieli zwierząt chcących rozbudować masę mięśniową u psów. To bardzo dobre źródło witamin z grupy B, w tym niacyny, ryboflawiny, pirydoksyny, kobalaminy oraz witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. W mięsie znajdują się także cenne składniki mineralne, takie jak: żelazo, cynk oraz selen.

Cielęcina

Karmy z cielęciną poleca się szczególnie w diecie zwierząt młodych oraz starszych. To jedno z najchudszych i najbardziej lekkostrawnych mięs, które jako jedyne z mięs zawiera witaminę A i C. Poza tym jest dobrym źródłem witamin z grupy B, szczególnie B1, B2, a także niacyny, jak i składników mineralnych, takich jak sód i potas.

Dziczyzna

Dziczyzna to wyjątkowa pozycja w karmach dla zwierząt. Charakteryzuje się aż 3-4-krotnie wyższą zawartością tiaminy, ryboflawiny, sodu i potasu. Zawiera dużo bogatego w aminokwasy egzogenne białka, którego organizm zwierząt sam nie potrafi wytworzyć.

Jagnięcina

Jagnięcina jest bogatym źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Jest dietetyczna, lekkostrawna, wykazując się właściwościami prozdrowotnymi. Poza tym charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu śródmięśniowego, wysokim poziomem białka oraz znaczną zawartością witamin B1, B2, PP oraz B6, B12, folianów i składników mineralnych (zarówno makro, jak i mikroelementów.

Królik

Mięso z królika, choć jest lekkostrawne, ma stosunkowo wysoką wartość energetyczną. Z tego względu, jak i z racji bogactwa aminokwasów, składników mineralnych i witamin, poleca się je szczególnie w diecie zwierząt bardzo młodych i młodych. Poza tym królik jest bogatym źródłem białka, żelaza, fosforu i potasu, jak i witaminy B3, B12 oraz kwasu foliowego.

Ryby

Ryby to źródło pełnowartościowego białka o wysokiej przyswajalności, nienasyconych kwasów tłuszczowych, witamin: A, D, E i z grupy B. Mięso zawiera mnóstwo składników mineralnych, takich jak: jod, selen, fluor, magnez, wapń, cynk, miedź, mangan. Przede wszystkim jednak dostarcza kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3.

Nasze wartości

Pet Republic to Republika Zwierząt – miejsce, w którym nie tylko karminy, ale przede wszystkim odżywiamy zwierzęta dostarczając im zdrowe produkty oparte na autorskich recepturach. Liczy się dla nas:
 • jakość
 • smak
 • zdrowie
 • bezpieczeństwo
 • ekologia
 • rozwój
 • nowoczesność
//Atuty//

Ultra­nowoczesność i ekologia

W pełni zautomatyzowany park maszynowy pozwala zadbać nie tylko o ciągłość procesów produkcyjnych, ale także o środowisko naturalne. Dziś możemy odzyskiwać energię oraz wodę, a wokół fabryki sami sadzimy drzewa oraz umieszczamy… ule!
 • Odzyskujemy energię

 • Odzyskujemy wodę

 • Kontrolujemy odpady

 • Dbamy o naturę

//Showcase//

Poznaj nasze zwierzaki

Oto nasi czworonożni Ulubieńcy!
//Kontakt//

Napisz wiadomość