Cześć Przyjacielu!

Czy wiesz, że w Pet Republic najważniejszy jest zdrowy rozwój Twojego Zwierzaka? Dbamy o to na każdym etapie tworzenia naszych produktów. Dzięki temu wszystkie nasze karmy są nie tylko przepyszne, ale przede wszystkim wartościowe – pełne najważniejszych składników odżywczych i witamin dopasowanych do wieku, aktywności oraz wagi Twojego Czworonoga.

Masz pytania?
Skontaktuj się!

© Pet Republic 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.

//Potencjał//

Dlaczego warto?

W ramach Pet Republic stworzyliśmy projekt jednej z największych i najbardziej rozwojowych fabryk, dedykowanej do produkcji i sprzedaży karmy dla Zwierząt. Oferujemy gotowe produkty, jak i współpracę w zakresie marek własnych (Private Label) o autorskich recepturach (od produktów ekonomicznych, przez bezzbożowe, po monoproteinowe z dodatkiem witamin i składników mineralnych). Oferujemy szeroką gamę opakowań oraz jesteśmy otwarci na rozwijanie produktów i smaków z naszymi Klientami.
 • Fabryka

  Nowoczesny, zautomatyzowany zakład spełniający najwyższe standardy jakości, potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami

 • Know How

  Zespół z wieloletnim doświadczeniem w pet food i przetwórstwie żywności

 • Surowce

  Gwarantowany bezpośredni dostęp do najwyższej jakości surowców

 • Centrum logistyczne

  Zlokalizowane w centralnej Polsce, z 6 tysiącami miejsc paletowych

//Gwarancje//

Grupa Kapitałowa

Pet Republic to wspólny projekt Grupy Kapitałowej SuperDrob oraz CPF, globalnego lidera w segmencie produkcji i przetwórstwa wieprzowiny, drobiu i owoców morza. Dzięki współpracy z SuperDrob możemy kontrolować większość surowców drobiowych („od jajka do wyrobu gotowego”).
//Kontakt//

Napisz wiadomość